Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

Wiosenne porządki

2022-04-28

Coraz cieplejsze i bardziej słoneczne dni dają nam poczuć, że wiosna zawitała do nas w pełnej odsłonie. W związku z tym raciborskie Przedsiębiorstwo Komunalne we współpracy z Wydziałem Komunalnym Urzędu Miasta Racibórz po raz kolejny angażują swoje siły dbając o estetykę miejskich skwerów, placów, parków, dróg i trawników.

Trwająca akcja przebiega wzorem ubiegłego roku, według harmonogramu skonstruowanego w taki sposób, by prace porządkowe były jak najefektywniejsze – mówi Prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Bogdan Gawliczek.

Już teraz zauważyć możemy  przystrzyżone trawniki,  a nasze oczy cieszą nowe nasadzenia kwiatów wiosennych w wielu miejscach naszego miasta. Jest to zasługa owocnej współpracy Prezesa PK i Naczelnika Wydziału Komunalnego, oraz podległych im pracowników.

Przedsiębiorstwo Komunalne po raz kolejny nie zawodzi. Dzięki wzmożonej pracy miejskiej spółki a także merytorycznej pomocy ze strony Wydziału Komunalnego raciborskiego magistratu zielone miejsca w naszym mieście są czyste i estetyczne. Dbamy o to aby ulubione miejsca spacerów mieszkańców, czy nawet te niewielkie skrawki zieleni w naszym mieście zawsze cieszyły oko i uprzyjemniały codzienność raciborzan  – mówi Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy.

do góry