Strona główna Dla Mieszkańców Informacje dla Mieszkańców
02 Lipiec 2019
kategoria:
Informacje dla Mieszkańców
 

Miasto Racibórz jest gospodarzem tegorocznych Mistrzostw Polski U20 w lekkoatletyce. Od 3 do 5 lipca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Zamkowa 4) zmagać się będzie 500. sportowców! Sędziować im będzie 120. arbitrów! Twarzą imprezy jest mistrzyni Europy Justyna Święty-Ersetic.

Ceremonia otwarcia PZLA Mistrzostw Polski U20 odbędzie się 3 lipca o godz. 17.00 na stadionie OSiR przy ul. Zamkowej w Raciborzu. Przez całe trzy dni na raciborskim stadionie będą trwać sportowe rywalizacje. Załączamy folder mistrzostw z mapką i dokładną rozpiską konkurencji. Zapraszamy do kibicowania i odwiedzin stadionu w czasie trwania zawodów.

Organizacja tak wielkiej imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsorów. Dziękujemy za to firmom: Borbud, Ensol, Empol, Cobex, Castorama Racibórz, Kampka, Trawiński, Henkel.

Równie ważna jest współpraca medialna, za którą dziękujemy redakcjom: Telewizja TVP3 Katowice, Polskie Radio Katowice, Radio Vanessa FM, Nowiny Raciborskie, Naszraciborz.pl, Raciborz.com.pl, Raciborska Telewizja Kablowa RTK, Raciborek.pl.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Folder PZLA Racibórz 2019 19-07-02 15:57 3.85MB pobierz plik: Folder PZLA Racibórz 2019

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H