Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Rewitalizacja/Aktualności/Rozmowy o rewitalizacji

Rozmowy o rewitalizacji

2022-10-11
Konsultacje społeczne na święcie dyni
Konsultacje społeczne na święcie dyni

 

23 września br. odbyło się spotkanie w Ogrodzie Jordanowskim, na którym konsultowano z mieszkańcami projekt Uchwały Rady Miasta Racibórz w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasad działania komitetu rewitalizacji.

Podczas spotkania prowadzono rozmowy o Komitecie Rewitalizacji - czym jest oraz jakie są jego zadania. Poza tym, była to okazja do rozmów o procesie rewitalizacji. Zostały również wystawione zdjęcia, na których był przedstawiony Ogród przed rewitalizacją. Raciborzanie podnosząc wzrok mogli zobaczyć efekty po realizacji inwestycji.

W związku z tym, że Ogród Jordanowski jest przykładem modelowego projektu rewitalizacji z poprzednich lat, mieszkańcy mogli doświadczyć na czym polega rewitalizacja.

Ponadto przypominamy, że konsultacje społeczne będą prowadzone do 22 października, dlatego też zapraszamy do zgłaszania uwag w formie ustnej lub elektronicznej na specjalnym formularzu. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce "konsultacje społeczne".

 

do góry