Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!

Finały rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej

 

Nazwa zadania:
"Finały rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej"

Miejsce realizacji:
Hala Sportowa OSiR ul. Łąkowa

Okres realizacji:
04.04.2016r. - 16.06.2016r.

Wartość zadania w zaokrągleniu do tys.zł:
17 000,00zł

Główny cel:
Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

 

Na podstawie wniosku złożonego przez mieszkańców Raciborza reprezentowanych przez p. Pawła, p. Wiesława  i p. Bolesława, w dniach 04.04.2016 r. - 16.06.2016 r., miała miejsce realizacja zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej pod nazwą "Finały rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej".

Mieszkańcy Raciborza, a konkretniej mieszkańcy pasjonujący się piłką siatkową zrzeszeni w Raciborskiej Lidze Piłki Siatkowej, przygotowali zapowiedzi, opisy i protokoły na stronie internetowej rlps.com.pl, przygotowywali i sprzątali sale, w których odbywały się mecze eliminacyjne, sędziowali i protokołowali mecze, a także przygotowali  dyplomy i podziękowania. Ponadto siatkarzom udało się pozyskać sponsorów, którzy uzupełnili wkład wnioskodawcy o zakup nagród oraz ufunduwanie posiłków.

Miasto Racibórz reprezentowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji ufundowało puchary, statuetki i medale, zakupiło pozostałe nagrody oraz opłaciło halę sportową.

Mecz finałowy Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej oglądało kilkadziesiąt widzów. Realizacja zadania z pewnością przyczyniła się do upowszechnienia kultury fizycznej wśród mieszkańców Raciborza oraz do wzmocnienia więzi społecznych grona siatkarzy.

Finały rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej

7 lipiec 2016 19 zdjęć

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H