Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Dla Mieszkańców/Zadania zrealizowane w ramach inicjatywy lokalnej/2021 - Zawody w formule Cross Games - edycja 2021

2021 - Zawody w formule Cross Games - edycja 2021

Nazwa zadania:
"Zawody w formule Cross Games - edycja 2021"

Miejsce realizacji:
Teren miejski przy ul. Żółkiewskiego, między pawilonem handlowym, a przedszkolem nr 26

Okres realizacji:
26.04.2021 r. - 01.10.2021 r.

Wartość zadania w zaokrągleniu do tys. zł:
15 000 zł

Główny cel:
  Promocja zdrowego trybu życia i kultury fizycznej na poziomie amatorskim

Na podstawie wniosku złożonego przez mieszkańców Raciborza w partnerstwie z Miejskim Klubem Zapaśniczym "Unia" oraz Ośrodkiem Sportu i rekreacji w dniach 26.04.2021 r. - 01.10.2021 r., miała miejsce realizacja zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej pod nazwą "Zawody w formule cross games - edycja 2021"

W imieniu Wnioskodawcy prace wykonywały osoby fizyczne – wkład pracy społecznej rozliczono kartą pracy przedłożoną razem ze sprawozdaniem z realizacji zadania. W ramach pracy społecznej przygotowano przez instruktora crossfitu wymaganej dokumentacji zawodów, zestawu konkurencji podlegającej ocenie, pokazu prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz instruktażu oceny ćwiczeń dla sędziów. Zapewniono pomoc wolontariuszy w przygotowaniu zawodów. Łącznie na realizację zadania poświęcili 153 godzin. Miasto Racibórz zapłaciło za wydruk plakatów i ulotek, przygotowanie kompletów startowych oraz nagród dla uczestników. Ponadto opłaciłoinstruktowa, który był odpowiedzialny za prawidłowy przebieg zawodów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami bezpieczeństwa zapewniło także opiekę medyczną.

Realizacja powyższego zadania publicznego przyczyniła się do wspierania oraz upowszechnienia kultury fizycznej w każdym wieku, ponadto stanowiła ciekawą imprezę sportową, wpływającą na lepszą sprawność w stawach oraz dotleniającą płuca wysiłkiem na świeżym powietrzu.

8 zdjęć

Zawody w formule Cross Games - edycja 2021

do góry