Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

2023 - VI Raciborska Giełda Talentów

Nazwa zadania:
"VI Raciborska Giełda Talentów"

Miejsce realizacji:
Raciborskie Centrum Kultury, ul. Fryderyka Chopina 21, 47-400 Racibórz

Okres realizacji:
18.04.2023 r. – 14.06.2023 r.

Wartość zadania w zaokrągleniu do tys. zł:
 10 000 zł

Główny cel:
 Poznanie oraz docenienie talentów dzieci i młodzieży z Raciborza

Na podstawie wniosku złożonego przez mieszkańców Raciborza za pośrednictwem osoby fizycznej, w dniach 18.04.2023 r. – 14.06.2023 r., miała miejsce realizacja zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej pod nazwą "VI Raciborska Giełda Talentów".

Zadanie zrealizowane zostało pod patronatem Młodzieżowej Rady Miasta Racibórz. W imieniu Wnioskodawcy prace wykonywały osoby fizyczne – wkład pracy społecznej rozliczono kartą pracy przedłożoną razem ze sprawozdaniem z realizacji zadania. W ramach pracy społecznej podjęto szereg czynności zmierzających do zorganizowania tytułowej imprezy złożonej z dwóch części: eliminacji, które odbyły się 23 maja br. oraz wielkiego finału w dniu 27 maja br. Inicjatorzy brali czynny udział w przygotowaniu akcji promocyjnej wydarzenia (plakaty, działalność w mediach społecznościowych). Ponadto stworzyli regulamin wydarzenia wraz z kartami uczestników i kartami dla jury, przygotowali dyplomy, znaleźli osoby wchodzące w skład jury, napisali scenariusz na finał imprezy oraz zapewnili fotografa. Zajęli się też udekorowaniem sali i przygotowaniem poczęstunku, jak i całą obsługą konferansjerską widowiska. Zaprojektowali także nagrody z logiem Młodzieżowej Rady Miasta. Roboczogodziny zostały zaliczone łącznie w wysokości 139 godzin.

Wkład Miasta Racibórz w realizację zadania polegał na ufunduwaniu nagród, gadżetów, statuetek z grawerem i zakupie dekoracji. Ponadto Miasto opłaciło też koszty związane z grafiką materiałów promocyjnych, pokryło wydatki wynajmu sali, występu specjalnego w czasie finału Giełdy i cateringu, 

Realizacja powyższego zadania publicznego z pewnością zachęciła młodych Raciborzan do dalszego rozwijania swoich talentów oraz dzielenia się nimi.

8 zdjęć

VI Raciborska Giełda Talentów 2023

VI Raciborska Giełda Talentów 2023

do góry